Írd be a saját vicceidet is!  Javíthatod a saját vicceidet  Saját beállításaid  Írd ide véleményedet!  Itt választ talász sok kérdésre
Viccek összesen: 10946
Oldalletöltések összesen:


Web vicc.hu




Locsolóversek


Pistike világ életében bukdácsolt, de amióta az egyház átvette az iskolát megtáltosodott. Tanul éjjel nappal, bújja a könyveket. Szülei nem értik, kérdezik mi történt?
- Hát első nap bejött egy feketébe öltözött, morc pasas az osztályba, felakasztott egy fadarabot a falra, amire egy pasi van kiszögezve: ezek aztán nem lacafacáznak!

(L.S.)   [ módosít ]
 
 

Férj rajtakapja a feleségét:
- Tudtam, tudtam!!!
- Na ja, ő meg most tud.

(L.S.)   [ módosít ]
 
zizi Király volt, kérek még ilyet Jó volt, jöhet még ilyen Elmegy, nézzünk másikat Ennél jobb kellene Ez nem vicc, ugorjunk Ez nem vicc, ugorjunk Ennél jobb kellene Elmegy, nézzünk másikat Jó volt, jöhet még ilyen Király volt, kérek még ilyet


Locations of visitors to this page


     

linkek