Írd be a saját vicceidet is!  Javíthatod a saját vicceidet  Saját beállításaid  Írd ide véleményedet!  Itt választ talász sok kérdésre
Viccek összesen: 10946
Oldalletöltések összesen:


Web vicc.hu




Locsolóversek


Egy nőnek kicsi a melle, ezért elmegy az orvoshoz. A doktor azt mondja neki, hogy minden nap pontosan délután négy órakor vetkőzzön le félmeztelenre és miközben az ujjával körkörös mozdulatokat végez a melle helyén, mondja el a következő versikét:
- Kerekecske dombocska, erre szalad a nyulacska.
De azt is elmondja, hogy ha egyszer is kimarad, vagy nem pontosan négy órakor csinálja, akkor örökre lapos lesz a melle. A nő ettől kezdve minden nap lelkiismeretesen elvégzi a gyakorlatot. Egyik nap úgy jön ki a lépés, hogy négy órakor éppen vonaton utazik. Gondolja, nincs mit tenni, előveszi a növekvő melleit és miközben körkörös mozdulatokat végez rajtuk, elmondja a versikét:
- Kerekecske dombocska, erre szalad a nyulacska.
Meglátja ezt a vele szemben ülő férfi és felkiált:
- Már négy óra van? ... Csiga-biga gyere ki, ég a házad ide ki.
 
 

- Ismered a legújabb faviccet? - Még el sem ültették.
 
zizi Király volt, kérek még ilyet Jó volt, jöhet még ilyen Elmegy, nézzünk másikat Ennél jobb kellene Ez nem vicc, ugorjunk Ez nem vicc, ugorjunk Ennél jobb kellene Elmegy, nézzünk másikat Jó volt, jöhet még ilyen Király volt, kérek még ilyet


Locations of visitors to this page


     

linkek